Video z Dámskeho klubu, vyhlásenie narodeninovej súťaže organizatorka.sk

V tomto článku sa dozviete, ktoré dva komentáre s prianím na narodeniny ma najviac zaujali a tiež, kto vyhral narodeninovú challenge, ktorá bola vyhlásená na našej FB stránke. A aj to, že som bola opäť v Dámskom klube a máte k dispozícii nové video.

V utorok 23.4.2019 ma opäť pozvali do relácie Dámsky klub, ktorá chodí vždy cez obed naživo na Jednotke. Tentokrát som si vymyslela, že vám ukážem reálne, ako si vyrobíte mini papierový zakladač, na ktorý som už dávnejšie robila aj fotopostup. Predsa len, niekto možno tento článok prehliadol a niekto zasa radšej vidí ako číta :-). No a ešte sme k zakladaču doladili aj stojan na perá, v mojom prípade na fixky, štetce a iné pomôcky… Pozrite si celé video na našom YouTube:

Aký materiál budete potrebovať? Zíde sa vám:

ryhovacia podložka, jednofarebný papier, knihárska kosť, oceľové pravítko, obojstranná páska, scrapbookový papier a prípadne na ozdôbky Big Shot a vyrezávacie šablóny.

Na našom YouTube môžete vidieť aj viac užitočných videí a návodov. Takto vyzerajú zakladače spolu so stojanom v plnej paráde:

DIY – mini organizér, zakladač

================================================================

Kto vyhral zvyšné 10 € poukážky na nákup v narodeninových súťažiach?

V narodeninovom článku ste mali možnosť zabojovať hneď dve. Stačilo napísať narodeninové prianie v komentári priamo pod článkom. Gratulujem preto: Janka Zajačková a Katka Ptačinová – získali ste každá 10 € poukážku na nákup v našom e-shope organizatorka.sk

Ostatným z vás srdečne ďakujem za krásne priania♥.

A ešte sme mali aj narodeninovú challenge na našej FB stránke. Jej podmienky boli poslať narodeninovú pohľadnicu, kde použijete našu pečiatku a odošlete ju naozaj, poštou. Hmmm. Tak toto bolo asi zložité, lebo sa to v termíne podarilo iba Zuzke Cedulovej a prišla mi táto krásna pohľadnica, ktorá naozaj potešila♥. Takže Zuzka, gratulujem k ďalšej 10 € poukážke a ďakujem♥.

Prajem vám krásne jarné dni. Verili by ste tomu, že je už koniec apríla? Kedy sa to stalo?

Vaša Martina

3 thoughts on “Video z Dámskeho klubu, vyhlásenie narodeninovej súťaže organizatorka.sk

  1. Lucia says:

    Srdecne gratulujem za mna sa priznam, ze jediny problem na vyrobu a poslanie pohladnice bol cas – cez sviatky ho bolo zalostne malo tak nabuduce

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *