Žolíková challenge

Chcete hrať o koncoročnú „challenge“ odmenu od www.organizatorka.sk? Zapojili ste sa doteraz do takmer všetkých challenge a len jedna vám akosi unikla? Vôbec nič sa nedeje, lebo máte teraz šancu si tvorbu dobehnúť v našej žolíkovej challenge 😉

Tvorivých challenge sme mali doteraz 4. Ak ste sa zapojili len do 3 z nich, stále máte možnosť vyhrať našu parádnu koncoročnú odmenu v podobe 10€ poukážky na nákup v našom e-shope. Stačí sa zapojiť do tejto žolíkovej challenge a odsledovať si ďalšie dve challenge pod číslom 5 a 6.

Podmienky žolíkovej challenge: Vytvorte akýkoľvek projekt podľa nášho návodu z blogu Vintage Crafting. Vyberte si z kategórie NÁVODY akýkoľvek fotonávod alebo videotutoriál, a vyrobte podľa neho projekt. Nevyberajte prosím z inšpiratívnych príspevkov či z reportáží, ale len z článkov, kde nájdete celý DIY postup na danú vec. A aby som vám to trocha skomplikovala, tvorte v tejto farebnej palete 😉 Paletu som vybrala zo stránky designseeds.com, ktorá prekypuje úžasnými farebnými paletami. Z danej palety si môžete vybrať jednu farbu, dve alebo aj všetky. Ale musíte použiť iba farby z palety + biela je tiež povolená. Pri tvorbe pracujte aj s materiálom z nášho e-shopu www.organizatorka.sk, aby sme videli, čo nádherné z neho viete vytvoriť 😉

Challenge platí pre Slovenskú a Českú republiku.

Výhrou je novinková vianočná sada papierov od UHK Gallery podľa výberu.

Fotografiu vášho projektu spolu s odkazom na konkrétny použitý materiál z e-shopu www.organizatorka.sk pošlite najneskôr do polnoci 25. septembra 2017 na e-mail challenge@organizatorka.sk, do predmetu správy napíšte ŽOLÍKOVÁ CHALLENGE. Pozor, na výrobu projektu a jeho zaslanie máte iba týždeň.

Výhercu vyberú členky DT Vintage Crafting a jeho meno, ako aj všetky prihlásené projekty, zverejníme na blogu Vintage Crafting 28. septembra 2017.

Vyberiete si shaker, ktorého tvorbu vám predviedla Iriska?

Alebo Danielin videonávod na dovolenkový layout?

Či vás oslovil Soňkin návod s nanukovými tyčinkami?

A čo pohľadnica s magnetkou?

Papierové organizéry od Maťky sa zíde v každej zorganizovanej domácnosti.

Vlastné pozadie vytvorené pomocou Big Shotu tiež nie je na zahodenie nápad, čo poviete?

Určite by krásne ozvláštnil vaše scrapbookové projekty aj trendy bokeh efekt.

Papierové kaktusy sa hodia do každého interiéru, no nie?

Uvítaciu tabuľku vytvorenú podľa Timony by chválila každá vaša návšteva.

Danielin návod na darčekovú krabičku sa zíde pri rôznych príležitostiach.

No máte z čoho vyberať. Pomôže vám naša kategória Návody, kde toho je ešte omnoho viac 😉

 Už sa tešíme na vaše projekty!

Príjemné tvorenie vám želá

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *