Vyhodnotenie októbrového BLOG HOPu

Určite ste sa už nevedeli dočkať výsledkov nášho minulotýždňového BLOG HOPu, prostredníctvom ktorého ste mohli nielen nakuknúť na blogy členiek nášho dizajn tímu, ale sa aj pokochať ich najnovšími projektmi vytvorenými z materiálu od www.organizatorka.sk a súťažiť o praktické ceny na tvorenie. O zábavu bolo postarané, ale teraz sa ide odmeňovať 🙂

blog-hop-vyhodnotenie-22016

U mňa ste mohli nájsť inšpiráciu v podobe závesnej papierovej zvonkohry vo vintage detskej tematike. A komu pri dverách zazvoní kuriér s výhrou základného must-have balíčka pomôcok?

Majke Zajacovej

kristina-blog-hop

U Daniely sa receptárovalo s jedinečnou bylinkovou sadou papierov a množstvom lepenkových ozdôbok. Cenu využije milovníčka cardmakingu a Vianoc. A ktože to je?

 Lucka Krchňavá

daniela-blog-hop

Irenka nás príjemne prekvapila krásnym layoutom, na ktorom zvečnila seba, mňa a Maťku. Naša momentka je z posledného papierového maratónu a ladí nám to spolu, čo poviete? A komu ulahodí zimná sada papierov Winter in Avonlea od UHK Gallery?

 Soničke Bendovej

iriska-blog-hop

Soňka si pre vás pripravila vianočné inšpirácie v podobe milých pohľadničiek. Určite jej ukážky ocenili najmä tí, ktorí už v predstihu tvoria pohľadnice k Vianociam alebo sa už na to chystajú. A kto ocení pečiatku RUČNÁ PRÁCA vyrobené s láskou, ktorú použije nielen pri tvorbe vianočných projektov? 

Bea Pjatáková

sonka-blog-hop

A čerešničkou na torte sú projekty, ktoré ste vytvorili na základe BLOG HOP challenge v Maťkinom príspevku. Mali ste vytvoriť projekt s pomocou niektorého z našich návodov na blogu Vintage Crafting. Tu sú vaše výsledky 🙂

Anitka Sorosová podľahla času mixed media aj vďaka skvelému MIXED MEDIA SERIÁLU od Denisky a vytvorila spolu s ním takýto projekt.

anita-sorosova

Lucka Mlynarčíková stavila na recykláciu a dala druhú šancu konzervám podľa mojej inšpirácie na Stojan na písacie potreby.

lucia-mlynarcikova-4lucia-mlynarcikova-2

Mia Kožejová bola Deniskou tiež unesená do sveta mixed media a vyrobila si takúto učebnicu. Nielenže pri jej tvorbe využila návody od Denisky, ale aj jej obsah tvoria Deniskine články.

mia-kozejova-1 mia-kozejova-3

Naďa Hanáčková si chcela vyrobiť netradičnú pohľadnicu, tak jej s ňou pomohol môj návod na Easel card.

nada-hanackova

Exploding boxom potešila svojich blízkych Silvika Szimethová. V mnohom jej poradil môj fotonávod pod názvom Ako vytvoriť dokonalý svadobný exploding box.

silvia-szimethova-1 silvia-szimethova-2

Sonička Bendová potešila svojho muža pohľadnicou vytvorenou podľa návodu na Mužské valentínske pohľadnice, ktoré hýria vintage štýlom a kovom.

sona-bendova-1 sona-bendova-2

Zuzka Šteberlová sa inšpirovala mojím papierovým lízatkom, ktoré som vyrobila v rámci Challenge Ružová verzus tyrkysová.

zuzana-steberlova

Zuzka Cedulová si pozrela skvelý Videonávod na svadobné prianie od Daniely a tvorila s jeho pomocou takúto rozkvitnutú svadobnú pohľadnicu.

zuzka-cedulova

A šťastnou výherkyňou, ktorá parádne zamakala v tejto výzve a bude sa vytešovať z úžasnej vianočnej kolekcie papierov Christmas Promise je

Mia Kožejová 

Gratulujeme výherkyniam a poprosím ich o zaslanie svojej poštovej adresy na e-mail info@organizatorka.sk s predmetom VÝHERKYŇA BLOG HOPU. 🙂

 Veríme, že ste sa pri našom októbrovom BLOG HOPe príjemne zabavili, minimálne tak ako my v dizajn tíme 😉

Kristína

7 thoughts on “Vyhodnotenie októbrového BLOG HOPu

  1. Lucia says:

    Ďakujem veľmi pekne. Teším sa ako malá… 🙂 budem pečiatkovať „jak šalená“ 🙂 všetky projekty sú nádherné, idem si oči vyočiť. A gratulujem ostatným výherkyniam 🙂 a ďakujem Martinke a ostatným členkám teamu, že sa nám tak venujú 🙂

  2. Mia says:

    Jupííí, Ďakujem krásne za výhru, teším sa preveľmi 🙂 Blahoželám všetkým výherkiniam a Maťke a kočkám z DT za tieto výzvy a stretnutia pre nás všetky aj touto cestou 🙂

  3. Mária Zajacová says:

    juuj, včera som sa zabudla pozrieť. a tu ma čaká také prekvapenie! Ďakujem za výhru, mám z nej ohromnú radosť. 😀 Najmä na ničič som zvedavá. Blahoželám aj ostatným výherkyniam!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *